Роздільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Роздільнянської районної ради Одеської області





Погода

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



Новини


4 черв. 2018
Яскраве сяйво «Веселки»
На початку червня в Роздільнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 розпочав свою діяльність пришкільний оздоровчий табір «Веселка» для дітей 1-4 кл. соціальної категорії.

1 черв. 2018
Учнівське самоврядування звучить гордо
Сьогодні, 1 червня 2018 року, школярство Роздільнянщини мало можливість і нагоду розповісти й показати, як реалізовуються й наскільки захищено його права в нашому суспільстві, презентувати свою активність, небайдужість та ініціативність під час проведення зльоту лідерів шкільних органів учнівського самоврядування на тему: «Світ ПРАВА для дітей».

25 трав. 2018
Спецвипуск "Нашої" газети вже на сайті!
Випуск шкільної газети присвячений нашим випускникам 2018 року

15 трав. 2018
Військово-патріотичний табір "Патріот"
Запрошуються хлопці та дівчата 9-11 класів

4 трав. 2018
Перегляд музейної експозиції "Народна війна 1917-1932"
23 квітня учні 10-го класу, а 4 травня - 11-го разом з вчителем історії Просянюком А. О. завітали до Роздільнянського районного народного історико-краєзнавчого музею, де переглянули експозицію "Народна війна 1917-1932".

30 квіт. 2018
Новий номер "Нашої" газети вже на сайті!
В черговому випуску шкільної газети читайте про: 1 квітня — День сміху, Весняну акцію з благоустрою школи, Наших школярів у відрядженні тощо.

Всі новини

Позакласні заняття

Розклад роботи гуртків на 2017-2018 н.р.

                Затверджено:

               Директор школи                       

                В. І.  Прищепа

 

                          Погоджено:

                          Голова профкому                                             

                          Т. С. Шимушовська

 

 

 

Назва гуртка

Клас

      Час        

 

П.І.Б. вчителя

 

1

Географічне краєзнавство

6-7 класи

Середа

16:00 - 17:30

П'ятниця

16:00 - 17:30

Шимушовська Т. С.

2

Юні ботаніки

6-9 класи

Понеділок

16:00 - 18:00

Волкова О. М.

3

Баскетбол

5-8 класи

Понеділок

16:00 - 18:45

Субота

16:00 - 18:45

Клим В. С.

4

Баскетбол

6-9 класи

Четвер

16:00 - 18:45

Неділя

16:00 - 18:45

Клим В. С.