Роздільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Роздільнянської районної ради Одеської області





Погода

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


15 лют. 2018
Змагання юних патріотів
15 лютого учні нашої школи взяли участь у дев'ятому Всеукраїнському конкурсі з українознавства "Патріот"

31 січ. 2018
Новий номер "Нашої" газеті вже на сайті!
В черговому випуску шкільної газети читайте про: Тетянин день, Математичний квест, Екскурсію до бібліотеки, Геліантус тощо

29 січ. 2018
29 січня 1918 року - це унікальна сторінка в нашій історії...
В центральній районній бібліотеці (29.01.2018 р.) було проведено історичну годину "Це твої, Вкраїно, загинули діти", на яку були запрошені старшокласники Роздільнянської ЗОШ I-III ст. № 3.

26 січ. 2018
Змагання з настільної гри «Українська революція» між старшокласниками
26 січня між командами 10-го та 11-го класів нашої школи відбулись змагання з настільної гри «Українська революція», які були приурочені до 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки (22.01.1918 р.).

29 груд. 2017
З КАРТАМИ ЛЕГШЕ КРОКУВАТИ ОСВІТНІМИ ШЛЯХАМИ
Одною з проблем навчальних закладів є нестача або відсутність сучасних навчальних історичних карт.

12 груд. 2017
У РОЗДІЛЬНЯНСЬКІЙ ШКОЛІ № 3 ВІДТЕПЕР ГРАТИМУТЬ В «УКРАЇНСЬКУ РЕВОЛЮЦІЮ»
Минулого тижня Роздільнянська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 отримала довгоочікувану посилку від Українського інститут національної пам’яті.

Всі новини

Позакласні заняття

Розклад роботи гуртків на 2017-2018 н.р.

                Затверджено:

               Директор школи                       

                В. І.  Прищепа

 

                          Погоджено:

                          Голова профкому                                             

                          Т. С. Шимушовська

 

 

 

Назва гуртка

Клас

      Час        

 

П.І.Б. вчителя

 

1

Географічне краєзнавство

6-7 класи

Середа

16:00 - 17:30

П'ятниця

16:00 - 17:30

Шимушовська Т. С.

2

Юні ботаніки

6-9 класи

Понеділок

16:00 - 18:00

Волкова О. М.

3

Баскетбол

5-8 класи

Понеділок

16:00 - 18:45

Субота

16:00 - 18:45

Клим В. С.

4

Баскетбол

6-9 класи

Четвер

16:00 - 18:45

Неділя

16:00 - 18:45

Клим В. С.