6 трав. 2019
Моя мала Батьківщина
![](/uploads/org4558/news_1557402797__thumb.jpg)
В черговий раз наша школа посіла I місце у конкурсі соціальних відеороликів
2 трав. 2019
День відкритих дверей для учнів ЗОШ № 3 м. Роздільна в Роздільнянському районному суді Одеської області
![](/uploads/org4558/news_1556842531__thumb.jpg)
Продовжуючи свою добру традицію, колектив Роздільнянського районного суду Одеської області 2 травня 2019 року провів день відкритих дверей для учнів однієї зі шкіл міста. Цього року до суду були запрошені учні 9-10 класів.
27 квіт. 2019
Філософський семінар для підлітків "Обрії майбутнього. Роздільна"
![](/uploads/org4558/news_1556735235__thumb.jpg)
27 квітня у нашому місті відбувся довгоочікуваний семінар «Обрії майбутнього. Роздільна» на тему «Інноваційний розвиток VS традиційне суспільство».
26 квіт. 2019
Великдень
![](/uploads/org4558/news_1556466114__thumb.jpg)
До свята Паски в нашій школі пройшла традиційна акція: «Прикрась великоднє дерево».
17 квіт. 2019
Черговий номер "Нашої" вже розміщено на сайті!
![](/uploads/org4558/news_1556471157__thumb.jpg)
В черговому випуску шкільної газети читайте про: 1 квітня — День сміху, Філософський семінар для підлітків "Обрії майбутнього", конкурс "Найрозумніший", "Поетичний турнір" тощо.
11 квіт. 2019
Правозахисники завітали до нашої школи
![](/uploads/org4558/news_1555432751__thumb.jpg)
11 квітня Тетяна Кулішова – директор Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги завітала до учнів 9-го-10 класу з висвітленням наступних питань:
1) Порядок отримання паспорту громадянина України.
2) Булінг – це правопорушення.
27 бер. 2019
Модель навчання «Перевернутий клас»: змінюємо освітній процес
![](/uploads/org4558/news_1553721530__thumb.jpg)
Іноді вчителі відчувають, що настав час змін: робота з учнями потребує застосування нових форм і методів, дітям на уроці нецікаво – вони хочуть більше свободи і самостійності у навчанні. Що робити? Спробувати застосувати модель навчання «Перевернутий клас».
26 бер. 2019
Філософський семінар для підлітків "Обрії майбутнього"
![](/uploads/org4558/news_1555015460__thumb.jpg)
20 підлітків з усієї України взяли участь у філософському семінарі “Обрії майбутнього”, який Klitschko Foundation та Аспен Інститут Київ проводять в межах програми Aspen Teens. Під час семінару вони довели, що готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей.
8 бер. 2019
8 березня
![](/uploads/org4558/news_1553384865__thumb.jpg)
Щороку Україна відзначає Міжнародне свято 8 березня. Завжди світлом і добром відгукуються в душах дітей нескінченні материнські турботи, терпіння, відданість та любов.
7 бер. 2019
А що там у молодших класах?
![](/uploads/org4558/news_1553363223__thumb.jpg)
З 4 по 7 березня в нашій школі тривав Тиждень початкових класів.