У випуску шкільної газети читайте про: Враження 5-А від поїздки до дельфінарію, Позитив для всіх!, Я — т★л★нт, Здай макулатуру — врятуй планету!, Ми — діти України!, Конкурс "Міні Міс та Містер", Україна — держава нескорених, Вшанування жертв Голодоморів тощо.
1-го листопада в нашій школі відбулося веселе свято Всіх Святих – Хелловін. Хелловін (Хеллоуїн) – свято, яке ще зовсім недавно святкували лише в США, тепер має популярність і в Україні.
Нещодавно бібліотека Роздільнянської ЗОШ I-III ступенів № 3 завдяки акції «Книжкова навала» поповнилась дванадцятьма новими виданнями науково-популярної та військової літератури.
Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Одеської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.
Канікули – довгождана та радісна пора для кожного школяра. Я з нетерпінням чекав, коли зможу досхочу відпочивати, кататись на велосипеді та проводити час із друзями. Тому коли наш класний керівник Володимир Степанович запропонував поїхати у військово-патріотичний табір «Патріот», я довго вагався, та все ж вирішав спробувати.
Про традиційний щорічний конкурс "Кращий за професією" у Степанівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, в якому взяли участь учні нашої школи
Одне з головних завдань сучасної школи є не лише створення навчально-виховного середовища для дитини, але й формування навичок техніки безпеки життєдіяльності. З метою закріплення отриманих теоретичних знань учнів, відпрацювання практичних дій під час надзвичайної ситуацій у Роздільнянській ЗОШ № 3 п'ятого травня традиційно пройшов День цивільної оборони.
Яскравої весняної днини в Роздільнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулося традиційне спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги». За право називатися справжніми нащадками наших славних предків змагалися школярі 5 – 11 класів.
Серед найдорожчих традицій, які роками напрацьовуються у Роздільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3, чи не найціннішою є вшановування рідної мови.
Відповідно плану роботи методичного кабінету КУСВТГРР «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» 20.03.2017 року в Роздільнянському НВК «школа-гімназія» №1, пройшло засідання журі з визначення кращого соціального ролика на тему «Я – частинка моєї країни».
Григорій ПІПСЬКИЙ. Той, хто перед розстрілом почав співати славень
Наприкінці січня учні 11 класу Роздільнянської ЗОШ № 3, разом з вчителем історії А. О. Просянюком, переглянули відео "День незалежності. Григорій Піпський" з циклу документальних фільмів "Нескорені" (виробництво телеканалу СТБ, 2016 рік)