У випуску шкільної газети читайте про: Враження 5-А від поїздки до дельфінарію, Позитив для всіх!, Я — т★л★нт, Здай макулатуру — врятуй планету!, Ми — діти України!, Конкурс "Міні Міс та Містер", Україна — держава нескорених, Вшанування жертв Голодоморів тощо.
1-го листопада в нашій школі відбулося веселе свято Всіх Святих – Хелловін. Хелловін (Хеллоуїн) – свято, яке ще зовсім недавно святкували лише в США, тепер має популярність і в Україні.
26 жовтня, за ініціативи президента школи та міністрів учнівського самоврядування в Роздільнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відзначили незвичне свято «Halloween».
Саме сьогодні, у професійне свято - День учителя, ми хочемо висловити вдячність…нашим учням. Дорослим учням, які і є «результатом» нашої вчительської праці, які і самі вже є сьогодні своєрідними вчителями для інших на власних життєвих дорогах.
У випуску шкільної газети читайте про: Спортивні новини, Привітання президента шкільної республіки з початком нового року, Як живеться у п'ятому класі, Свято до Дня фізкультурника тощо.
Перегляд музейної експозиції "100 років боротьби. Українська революція"
25 вересня учні 11 класу нашої школи разом з вчителем історії Просянюком А. О. завітали до Роздільнянського районного народного історико-краєзнавчого музею.