У випуску шкільної газети читайте про: Враження 5-А від поїздки до дельфінарію, Позитив для всіх!, Я — т★л★нт, Здай макулатуру — врятуй планету!, Ми — діти України!, Конкурс "Міні Міс та Містер", Україна — держава нескорених, Вшанування жертв Голодоморів тощо.
1-го листопада в нашій школі відбулося веселе свято Всіх Святих – Хелловін. Хелловін (Хеллоуїн) – свято, яке ще зовсім недавно святкували лише в США, тепер має популярність і в Україні.
29 січня 1918 року - це унікальна сторінка в нашій історії...
В центральній районній бібліотеці (29.01.2018 р.) було проведено історичну годину "Це твої, Вкраїно, загинули діти", на яку були запрошені старшокласники Роздільнянської ЗОШ I-III ст. № 3.
Змагання з настільної гри «Українська революція» між старшокласниками
26 січня між командами 10-го та 11-го класів нашої школи відбулись змагання з настільної гри «Українська революція», які були приурочені до 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки (22.01.1918 р.).
Пройшов районний етап Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад "Земля - наш спільний дім", у якому взяли участь загальноосвітні заклад району, зокрема, Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів № 3 та посіла ІІІ місце
День української писемності та мови – це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене й залишено нам нашими попередниками – мова. Мова є душею нації, її генетичним кодом. Доля народу тісно пов’язана з долею мови. В свою чергу, мова народу є тим стержнем, на якому формується його культурна самобутність.