У випуску шкільної газети читайте про: Враження 5-А від поїздки до дельфінарію, Позитив для всіх!, Я — т★л★нт, Здай макулатуру — врятуй планету!, Ми — діти України!, Конкурс "Міні Міс та Містер", Україна — держава нескорених, Вшанування жертв Голодоморів тощо.
1-го листопада в нашій школі відбулося веселе свято Всіх Святих – Хелловін. Хелловін (Хеллоуїн) – свято, яке ще зовсім недавно святкували лише в США, тепер має популярність і в Україні.
11 квітня в Роздільнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 пройшла весняна акція з благоустрою. Вчителі якої та учні середньої і старшої ланки активно брали участь в озелененні та прибиранні території школи, спортивного майданчика.
У рамках Тижня рідної мови, який проходив у школі з 19 по 23 лютого, бібліотекар школи Дерелі А. Г. підготувала і провела цікавий конкурс для учнів 7 класу.